SEPET
(0212) 479 01 98 | ANASAYFA SİPARİŞ TAKİPKAPAT

Yıldırım Mahallesi Çam Sokak No:15 Bayrampaşa/İstanbul
(0212) 479 01 98

Anasayfa / Blog / Tekstil Bohça Seçimi

Tekstil Bohça SeçimiTekstil Bohça Seçimi

Tarih : 20.11.2017 00:46 / Görüntüleme : 2063

Bohça seçimi yaparken önce tekstil ya da kutu mu olacak karar vermelisiniz. Gelin ve damat bohçalarında geleneksel seçimler artık modern seçimlere dönüştü. Eskiden elbiselik kumaşlar alınırken şimdi abiye veya takım elbiseler bohçalara giriyor.

İhtiyacınıza göre bir ebat belirlemeniz size hem rahatlık hem de ekonomik açıdan fayda kazandırır. Tekstil bohça daha çok kayınvalide ve hediye bohçalarda tercih edilirken kutu bohça damat ve gelin bohçalarında tercih ediliyor.

Peki arasındaki fark ne?

Bizce arasındaki fark kullanım alanlarının farklı oluşudur. Tekstil bohça takımı seccade, bohça, havlu ve iki adet keseden oluşuyor. Her parça evlendikten sonra kendi evinizde her alanda kullanabileceğiniz parçalar. Bohçanın kendisini masa, orta sehpa örtüsü olarak, keseleri depolama için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tekstil bohçaların yanında genellikle kozmetik, tıraş takımları gibi ürünler için havlu kutuları ek olarak sunulmaktadır. Böylelikle kozmetik veya tıraş takımı havlu kutusunda şık bir şekilde sunulmaktadır. Daha sonra bu havlu kutusu, banyonuzdaki yerini alıp bohçayla birlikte alınan havlu ile şık bir görüntü oluşturmaktadır. Hediye alınan giysiler içinse, konsepte uygun gamboç tasarımlarımız mevcuttur.

Birsen Hanım bohça takımı tasarımlarını yaparken nakışlarını sürekli yeniliyor ve el nakışına en yakın kaliteyi sizlere sunuyor. Kullanamayacağınız, bir köşede kalacak parçaları evlenirken tercih etmeyin. Her şey değerlenmeli ve gerçekten kullanılmalı. Aksi halde zaten geleneklerimizin bir değeri kalmaz.

Facebookta Paylaş
Twitter Paylaş
Whatsapp Paylaş

ADRES

Hacı Kadın Mahallesi, Atatürk Bulvarı No:66-68 İ.M.Ç. 5.Blok Dükkan No: 5643 Fatih / İstanbul
(0212) 479 01 98NASIL GİDERİM ?

Durak İsmi: Barboros Sokak

Otobüs
336E Sultançiftliği - Eminönü
36KE Karadeniz Mahallesi - Eminönü
36A Cebeci - Vezneciler
336H Hadımköy Toki - Bayrampaşa Metro
36 Karadeniz Mahallesi - Beyazıt
36 M Cebeci - Mecidiyeköy

Tramvay
T4 Topkapı - Habibler Hattı
Ali Fuat Başgil Durağı


Web sitemiz COMODO CA Limited tarafından 256 Bit SSL ile korunmaktadır


MarblingWeb Tasarım Hizmetleri
MarblingWeb Tasarım