SEPET
(0212) 479 01 98 | ANASAYFA SİPARİŞ TAKİPKAPAT

Yıldırım Mahallesi Çam Sokak No:15 Bayrampaşa/İstanbul
(0212) 479 01 98

Anasayfa / Blog / Birsen Ablanın Makası Nasıl Çalıştı ?

Birsen Ablanın Makası Nasıl Çalıştı ?Birsen Ablanın Makası Nasıl Çalıştı ?

Tarih : 20.11.2017 00:56 / Görüntüleme : 2015

Bu makas yıllarca kesti biçti ve en sonunda kendi tarzını buldu. Birsen Ablayı tanıyanlar bilir, size en kolay en ekonomik ve en doğru seçimleri sunar ve tarzınıza en yakışanı tasarlar.

Nevesta’nın çalışma tarzı klasik çeyiz mağazalarının biraz dışında. Stokta ürün bulundurmuyoruz. Bütün ürünler sipariş üzerine teker teker üretiliyor ve üretimin tamamı kendi bünyesinde bulunuyor.

Yeni bir işe başlarken önce müşterinin ihtiyaçları tespit ediliyor ve bununla birlikte ihtiyaçları karşılayacak bir konsept belirleniyor. Birsen Abla bu seçimlerin hepsinde sizinle birebir ilgileniyor.

Üretilen ürünlerin hepsi 10 yıllık deneyimin verdiği ölçü ve ebatlardadır. Bu 10 yılda bu makas o kadar çok çalıştı ki artık ihtiyaç duyulan ölçüyü bakmadan kesebiliyor. Her üründe en üst kalite kullanılmakta olup tamamen el işidir.

İlk yılımızda Birsen Abla bir kutu tasarladı, o zamanlar daha kumaş bohçalar kutu bohçalara dönüşmemişti. Bu kutu o kadar çok sattı ve kopya edildi ki artık tanımayan kalmadı. İstiridye kutu… Bu şekilde başlayan tasarım hikâyemiz diğer ürünlerle devam etti. Kimi zaman arkadaş firmalarımızla ürettiklerimizi paylaştık kimi zaman yardım aldık kimi zaman yardım ettik. Devamlı ürettik denedik, en güzel hizmeti verebilmek için büyüdük Türkiye’nin tümü ve yurt dışında satışlar yaptık, fuarlara katıldık, dostlar edindik. Bu makas hiç durmadı.

Kutu tasarımı her yıl yeni koleksiyonlarla yenilenerek devam ediyor. Mahmutpaşa ve Nişantaşı piyasasının tasarımlarını bizim konseptlerimiz belirliyor.

Bohça bağlamada mağazamızın bulunduğu mahallede büyüdük, şekillendik en sonunda kendi tarzımızı yakaladık. Tabi Birsen Ablanın elinden çıkıyor bütün bohçalar da bağlamalarda. O kendini bu işe verdikçe biz de yanında olacağız…

Sizin için ne biçsin isterdiniz?

Facebookta Paylaş
Twitter Paylaş
Whatsapp Paylaş

ADRES

Hacı Kadın Mahallesi, Atatürk Bulvarı No:66-68 İ.M.Ç. 5.Blok Dükkan No: 5643 Fatih / İstanbul
(0212) 479 01 98NASIL GİDERİM ?

Durak İsmi: Barboros Sokak

Otobüs
336E Sultançiftliği - Eminönü
36KE Karadeniz Mahallesi - Eminönü
36A Cebeci - Vezneciler
336H Hadımköy Toki - Bayrampaşa Metro
36 Karadeniz Mahallesi - Beyazıt
36 M Cebeci - Mecidiyeköy

Tramvay
T4 Topkapı - Habibler Hattı
Ali Fuat Başgil Durağı


Web sitemiz COMODO CA Limited tarafından 256 Bit SSL ile korunmaktadır


MarblingWeb Tasarım Hizmetleri
MarblingWeb Tasarım